0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Partneri

Erika Kósa Akadémia

Hell

Našim cieľom je získať pre našich obchodných zástupcov neustále rastúci príjem. S podporou tréningovej inštitúcie založenej jednou z vedúcich podnikateliek v Maďarsku, môžu naši obchodný zástupcovia rozvíjať ich schopnosti v oblasti psychológie predaja, komunikatívnosti a stratégie rokovania, pričom sa učia od najlepších v biznise.

KPMG

Hell

Základom našej podnikateľskej dôveryhodnosti je fakt, že naše audity sú vykonávane jednou zo svetovo vedúcich audítorských, daňových a podnikateľských poradenských spoločností. KPMG prevádzkujú sieť zloženú z nezávislých spoločností v 152 krajinách sveta, ktoré sú spojené do právnickej osoby KPMG International Cooperative, registrovanej podľa Švajčiarskeho práva.

Hell Energy

Hell

Značka FMCG, ktorá sa vyvíja neskutočne dynamicky dokonca aj v globálnom porovnaní, má najmodernejšie zariadenie na výrobu nápojov, plnenie fliaš a balenie v Európe. Toto nám umožňuje vyrábať naše produkty s obrovskou kapacitou a vynikajúcou zárukou bezpečnosti potravín.

Oppenheim

Hell

Naše produkty sú vyrábané s jedinečnou výrobnou technológiou, naša spoločnosť je výhradným vlastníkom výrobnej licencie. Naše licenčné práva a ochranné známky sú zastúpené firmou Oppenheim, jednou z najinovatívnejších právnych firiem vo východnej a strednej Európe. Ich tím expertov zaručuje naše právne zázemie v Maďarsku a na medzinárodnom trhu.

SGS

Hell

Spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku bola registrovaná v 1919 v Ženeve, a odvtedy sa vyvinula v svetového lídra v inšpekcii, overovaní, testovaní a certifikácii. Ich certifikáty dokazujú, že naše produkty zodpovedajú požiadavkám spoločnosti na kvalitu v Maďarsku ako aj medzinárodným štandardom a predpisom.

FSSC 22000

Hell

Naše výrobné a baliace technológie majú najprestížnejšie osvedčenie o zabezpečení kvality pre spoločnosti vyrábajúce potraviny. Zahŕňa to predpisy GMP, HACCP, SQF, BRC, IFS, bezpečnostné normy GLOBALGAP a systémové požiadavky.

Swiss Vitamin Institute

Hell

Najrenomovanejšia vitamínová inštitúcia v Európe, Swiss ISV bola založená v roku 1931. Nepretržite obhliada a kontroluje kvalitu našich nápojov. Odobrujú výživový obsah našich potravinových produktov lekárskymi a laboratórnymi analýzami, tak ako aj hodnotenia stálosti vitamínov.

Moderné Webstránky

Moderné Webstránky

Spoločnosť, ktorá vytvorila a stará sa o náš e-shop, rieši pre nás online marketing a spolupracuje aj s grafickými záležitosťami, ako napríklad naše nové logo. Je to mladý tím s inovatívnymi nápadmi a modernými riešeniami, ktoré vedú k úspešnej spolupráce.

Stránka na predaj

Táto doména spolu so systémom je na predaj.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle:

+421 907 873 004